top of page

Koronavirüs Bilgilendirmeleri

Sigma Travel Araç Kiralama olarak sürecin başlangıcından itibaren Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere; virüsün yayılımı ile ilgili ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini hassasiyetle takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı en önemli görevimiz addederek sizlerin ve çalışanlarımızın güvenliği için üstümüze düşen her şeyi yapacağımızdan emin olmanızı arzu ediyoruz.
Bu süreçte, sizlerden gelen soruları ve yanıtlarını derledik

5e75b3d97152d825fcbb4e48.jpg

ARAÇLARINIZI DEZENFEKTE EDİYOR MUSUNUZ?

Her kiralamadan sonra araçlarımızı temizlemek için kullandığımız yöntemlerimizi daha da güçlendirdik ve geliştirdik. Özellikle sizlerin teması olan direksiyon, kapı kolları, vites, ön panel ve diğer sert yüzeylerin temizliğine yönelik ek önlemler aldık. Her aracımız kira dönüşü temizlenmekte ve profesyonel ekipmanla dezenfekte edilmektedir.

OFİSLERİNİZDE TEMİZLİK YAPIYOR MUSUNUZ?

Siz değerli müşterilerimizin kullanımı için ofislerimizde ve araç teslimat noktalarımızda dezenfeksiyon ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Ofislerimizi ve tüm idari binalarımızı ilgili otoritelerce önerilen sıhhi malzemeler ile düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

OFİS ÇALIŞANLARINIZ KORONAVİRÜSE KARŞI HERHANGİ BİR ÖNLEM ALIYOR MU?

Ofislerimizde çalışanlarımızın kullanımı için dezenfektan bulunmakta ve düzenli olarak kullanılmakta olup, çalışanlarımızın sağlık durumları güncel olarak takip edilmektedir.

KİRALAMAK İSTEDİĞİM ARACI / KİRALADIĞIM ARACI EVİME GETİREBİLİR MİSİNİZ?

Kiralamalarınızın konforunu artırabilmek için, talebiniz doğrultusunda, kiralama yaptığınız şehirde aracınızı sizlere tercih ettiğiniz noktalarda teslim etme ve sizlerden teslim alma imkânı sunuyoruz.

OFİSLERİNİZ HİZMET VERİYOR MU?

Bu zorlu zamanda, herkes seyahat etmek için farklı bir yol tercih ediyor. Eğer kiralık bir araca ihtiyacınız varsa, yol arkadaşınız olmak üzere sizi ofislerimizde memnuniyetle karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

HASTAYIM / EVDEN ÇIKAMIYORUM ARACI OFİSE BENİM ADIMA BAŞKASI TESLİM EDEBİLİR Mİ?

Bu döneme özel olarak, kiraladığınız aracı sizin adınıza başkası teslim edebilir. Aracı sizin adınıza teslim edecek kişinin adı soyadı, ehliyet yaşı, ehliyet süresi ve ehliyet fotoğrafını ofislerimize beyan ettiğinizde, ilgili kişi kira anlaşmanıza ek sürücü olarak eklenecektir.

65 YAŞ ÜZERİNDEYİM ARAÇ KİRALAYABİLİR MİYİM?

Resmi makamlardan alınmış kaşeli izin belgesine sahip olduğunuz takdirde araç kiralayabilirsiniz. Kaşeli izin belgesine sahip oluğunuzda araç kiralama süreniz izin belgenizin süresiyle kısıtlıdır. İzin belgenize istinaden ofislerimizde beyan imzalamanız gerekmektedir.

65 YAŞ ÜZERİNDEYİM. SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLMADAN ÖNCE ARACI KİRALADIM. ARACI TESLİM ETMEK ZORUNDA MIYIM?

Aracı 65 yaş üzeri bireylere sokağa çıkma yasağı çıkmadan önce kiralamaya başladığınız için planladığınız dönüş tarihinizde aracınızı ofisimize teslim edebilirsiniz. Bununla birlikte, aracı kullanmak istemiyorsanız araç teslimatının organize edilebilmesi için ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page