top of page

Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular sayfasında yer alan maddeler ile rezervasyon ve transfer seyahatiniz esnasında karşılacağınız veya talep edebileceğiniz konular ile ilgili önceden bir bilgilendirme yer almaktadır.

1.Havalimanında / Otelde karşılama görevlinizi nasıl bulabilirim?

>Sizi bekleyen görevlimiz havalimanında gümrük işlemlerinin tamamlanmasından ve bagajınızı aldığınız salondan sonraki çıkış kapısında, elinde adınızın ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.

2.Karşılama görevlinizi ve karşılama tabelanızı havalimanı çıkışında göremediğim zaman ne yapmalıyım?

>Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 7/24 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

3.Dönüş transferimiz nasıl organize edilmektedir? Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun bir örneği tarafınızca teyit edilmesi için sürücülerimize verilmekte ve dönüş bilgilerinizin teyidi sürücülerimiz tarafından alınmaktadır.

>Teyidi alınan gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

4.Görevli sürücünüzü dönüş transfer saatinde buluşma yerinde göremediğim zaman ne yapmalıyım?

>Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 24/7 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

5.Otel, Marina, Liman, Ev veya bir adresten çıkışlı transferimiz nasıl organize edilmektedir?

>Rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

6.Son dakika transfer talebimde telefonla rezervasyon yapabilir miyim?

>Evet, Son dakika rezervasyonlarınız veya internete erişebilirlikte yaşayacağınız sorunlar karşısında telefonla 24/7 rezervasyon yapabilirsiniz.

7.Rezervasyonumda belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim?

>Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında asla ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

8.Transfer ücretini havalimanı gelişte nakit olarak ödeyebilir miyim?

>Ödemenizi gelişinizde rezervasyon formunda belirtmiş olduğunuz para birimiyle sürücümüze ya da rezervasyon esnasında firmamıza nakit olarak yapabilirsiniz.

9.Gideceğim adrese kadar transfer hizmeti veriyor musunuz?

>Evet, belirtmiş olduğunuz adrese ve noktaya kadar hizmet verilmektedir.


Önemli not:
>Araç yolu dışındaki arazi yapısına sahip bölgelere, kapatılmış yollara veya sadece yaya yoluna açık bölgelerdeki gidilecek adrese veya noktaya ulaşımda mümkün olan en uygun yere kadar sizi ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızı taşımak konusunda yardımcı olacaktır.

10.Satın almış olduğum transfer hizmetinde havalimanı veya herhangi bir noktada araç bekletilmesi yapılıyor mu?

>Özel transferler de araç beklemesi kesinlikle yapılmamaktadır. Aracınız bagajlarınız yüklendikten ve siz transfer aracına bindikten sonra araç hareket etmektedir.

Türkiye'nin her yerine ucuz ulasım imkanı saglamaktayız.

bottom of page